Bize Ulaşabileceğiniz Web Sitelerimiz ve Sosyal Medya Hesaplarımız

Rasyonelpsikoloji.com

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK & UZMANLIK ÇALIŞTAYLARI & KONGRE & BİLİMSEL PROJELER VE YAYINLAR

Rasyonelpsikoloji.com sitesi psikolojik araştırma ve danışmanlık hizmeti vermek üzere bir grup akademisyen, psikolog, psikolojik danışman desteği ile 21 Eylül 2014 tarihinde Beşiktaş’ta kurulmuştur. RasyonelPsikoloji.com merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Albert Ellis Enstitüsü’nün eğitim ve öğrenim merkezi Türkiye şubesinin resmi sitesidir.

Yetişkin, çocuk, ergen, aile ve çiftlere psikolojik danışmanlık ve terapi, çalıştaylar, psikoloji eğitimleri, psikoterapi süpervizyonları, okul rehberlik birimlerine destek, bilimsel araştırma, tez ve makale çalışmaları olarak sürdürdüğü faaliyetlere ulaşmanızı amaçlamaktadır.

2014 yılından beri bireysel, kurumsal ve sosyal alandaki çalışmalarını profesyonel, etik ve organize bir yapı içerisinde, yeni bilimsel gelişmeler ve güncel uygulamalarla sürdürmektedir.


Psikolojideuzmanlık.com

ONLİNE PSİKOLOJİ & PDR EĞİTİMLERİ

PsikolojideUzmanlik.com bir uzmanlık sitesidir. Sitemizdeki uzmanlık çalıştaylarından online olanlar, özellikle İstanbul dışında Türkiyemizin dört bir yanındaki uzmanlara ulaşmak için düşündüğümüz bir projedir. Amacımız en kaliteli, en etkili ve en ekonomik hali ile uzmanlığınızı artırıcı ve kariyerinizde ilerletici programlara, seminerlere ve çalıştaylara yer vermektir. Buradaki hiçbir program video kaydı değildir, tamamen canlıdır.Eğitimlerimiz, mesleki ve kişisel gelişim sağlamak, zaman ve maddi olarak tasarruf sağlamak, eğitimlere ulaşmak isteyen ancak fiziksel koşullardan dolayı uzakta olan herkese açıktır.

PsikolojideUzmanlik.com sitesi Rasyonel Pozitif Psikoloji, Rasyonel Psikoloji, YA-PA Ana Okulları, Rasyonel Yaşam Paylaşımı Aile Danışmanlık Merkezleri ve Albert Ellis Enstitüsü Türkiye Yetkili Merkezi Rasyonel Psikoloji tarafından desteklenmektedir.


Sorularlapsikolojim.com

SORU SOR CEVAP AL (ÜCRETSİZ !)

Bu site Rasyonel Psikoloji‘nin ücretsiz bir hizmetidir. Sitede psikologlarımıza sorular yöneltebilir ve sorunlarınız hakkında çözüm önerileri isteyebilir ve yönlendirme isteyebilirsiniz. Sitenin amacı tedavi etmek veya tedavi önerilerinde bulunmak değildir. Verilen cevaplar sadece ön danışmanlık süreçlerinde size bilgi vermek içindir.  Sitenin bir başka amacı psikoloji ile ilgili soruları olanları aydınlatmak ve böylece ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Çünkü danışanlar psikolojik danışmanlığa, psikiyatriste veya psikoterapiste gidip gitmeme konularında kararsız kalabilmekteler. Veya yanlış kişilerden yardım isteyebilmekteler. Bu site size bu konularda nasıl hareket etmeniz konusunda yardımcı olacaktır, doğru yardım ve desteğe ulaşmanızı sağlamaya çalışacaktır. Böylece zamandan ve harcamadan tasarruf edilmiş olunacaktır.

Sitemiz herkese açıktır, sorularınızın cevapları en geç 5 – 7 gün içinde yine site üzerinden cevaplanacaktır.


Psikolojiksağlık.com

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK & PSİKOTERAPİ & PSİKOLOJİKSAGLIK TV

Psikolojik sağlık sitesi Beşiktaş’ta bulunan kurumumuza ulaşabileceğiniz yüz yüze veya online psikolojik danışmanlık alabileceğiniz bir sağlık sitesidir.Sitenin amacı çocuk, ergen, yetişkin, aile, çift ve yaşlılara psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri için randevu alabilmeniz iyi ve kaliteli hizmete ulaşabilmeniz olarak belirlenmiştir. Sitenin bir amacıda Tek Seanslık Danışmanlık (TSD) uygulaması ile de maddi durumu iyi olmayan veya psikolojik durumu hakkında terapi alıp almama konusunda kararsız kalan kişilere hizmet vermektir.

Alacağınız psikoterapi sırasında, ruhsal durumunuz, düşünceleriniz, duygusal yapınız ve kişilik yapınızla ilgili bilgilendirilirsiniz. Psikoterapi size hayatınızın kontrolünü elinize almayı ve karşınıza çıkabilecek zorluklarla gerektiği gibi mücadele etmeyi öğrenmenizde yardımcı olur. Yaşadığınız zorluklar ya da sıkıntılarla ilgili içgörü kazandırmayı, düşünce ve davranışlarınızda değişiklikler meydana getirmek için motivazsyonunuzu arttırmayı ve bu değişiklikler için uygun yollar bulmanıza yardımcı olmayı amaçlar ve bu yolculukta size eşlik eder.


Rasyonel Pozitif Psikoloji Derneği

DERNEK FAALİYETLERİ

İstanbul’daki derneğin faaliyetlerini en iyi ve doğru şekilde tanıtmaktır. Derneğimiz Rasyonel Duygucu Davranışçı Terapi, Pozitif Psikoloji ve Öz-Belirlenim Motivasyon kuramının ruh sağlığında sadece tedavi ve geliştirme yöntemi olarak değil, önleyici ruh sağlığı uygulamaları olarak yaygınlaştırılmasında destek vermek, bu alanda eğitim sistemine, ticari kuruluşlara ve diğer resmi ve özel kurumlara eğitim, seminer ve çalıştaylar düzenleyerek bilgilerin aktarılmasını sağlamak, bireylerin kişisel gelişimleri için faydalanmasını sağlamaktadır. Derneğimize üye olmak için sitemizde bulunan formu doldurabilir ya da doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
İnstegram – Rasyonelpsikoloji

İnstagram hesabı, Rasyonel Psikoloji olarak sunmuş olduğumuz hizmetleri takipçilerimize güncel şekilde duyurabilmek ve günlük yaşamda her an yanınızda olabilmek amacıyla açılmış resmi hesabımızdır. Yetişkin, çocuk, ergen, aile ve çiftlere psikolojik danışmanlık ve terapi, çalıştaylar, psikoloji eğitimleri, psikoterapi süpervizyonları, okul rehberlik birimlerine destek,  bilimsel araştırma, tez ve makale çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.

Merak ettiğiniz herşey, sorularınız, randevu, bilgi ve kayıt için gönderilerimize yorum yazarak veya DM den mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

İnstegram – Rasyonelterapi

İnstagram hesabı, Rasyonel Psikoloji olarak sunmuş olduğumuz hizmetleri takipçilerimize güncel şekilde duyurabilmek amacıyla açılmış hesabımızdır. Hesabımızdan Rasyonel (Akılcı) Duygucu Davranışçı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Filial Terapi, Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi ve diğer tüm eğitimlerimize ve süpervizyonlara ulaşabilir, gönderilerimizi ve güncel tarihlerimizi takip ederek çalıştaylara kayıt yaptırabilirsiniz.

Sorularınız için gönderilere yorum yaparak veya DM den yazarak bize ulaşabilirsiniz.

İnstegram – Psikolojideuzmanlık

İnstagram hesabı, Psikolojideuzmanlık.com’un resmi instagram hesabıdır. Hesabımızın amacı eğitim programlarımızı takip ederek kaliteli, etkili ve en ekonomik hali ile uzmanlığınızı artırıcı ve kariyerinizde ilerletici programlar, seminerler ve çalıştaylar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktır. Buradaki hiçbir program video kaydı değildir, tamamen canlıdır. Bir diğer amacı ise Online Eğitimin avantajlarından takipçilerimizi haberdar ederek eğitime kolay şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

Eğitimlerimiz hakkındaki tüm merak ettiklerinizi ve detayları yorumla ya da mesaj yazarak sorabilirsiniz.

İnstegram – Sorularlapsikolojim

İnstagram hesabı sorularlapsikolojim.com sitesinin resmi hesabıdır. İnsan psikolojisine dair yapılan tespitlerle sizlere daha yakın olmak amacıyla oluşturulmuş bir hesaptır. Hesap üzerinden sorularla psikolojim.com a ulaşıp psikologlarımıza ücretsiz şekilde sorular yöneltebilir ve sorunlarınız hakkında çözüm öneri ve yönlendirme isteyebilir, oldukça ekonomik ve yol gösterici olan Tek Seanslık Terapi hizmetimize ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için yorum veya DM den yazabilirsiniz.

İnstegram – Psikolojiksağlık

İnstagram hesabı psikolojiksağlık.com sitesinin resmi hesabıdır. Hesabın kullanım amacı danışmanlık ve terapi hizmetlerimizi sizlere duyurabilmek ve hizmet sunabilmektir.

Beşiktaş’ta bulunan kurumumuza ulaşabileceğiniz yüz yüze veya online çocuk, ergen, yetişkin, aile, çift, yaşlılara ve tek seanslık terapi hizmeti ile ekonomik geliri olmayanlara psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri için randevu alabilme imkanı bulabileceğiniz bir hesaptır. Soru ve randevu talepleriniz için hesabımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İnstegram – Ankararasyonel

Rasyonel Psikoloji olarak Ankara’da düzenli olarak verdiğimiz eğitimlerimizi sizlere duyurabilmek amacıyla oluşturulmuş bir hesaptır.Tüm terapi eğitimlerimiz, süpervizyonlar ve Psikolojik testler eğitimlerimizi güncel tarihli şekilde takip edebilir, programlarımızı inceleyebilirsiniz.

Soru ve kayıt için DM yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

İnstegram – Adanarasyonel

Rasyonel Psikoloji olarak Adana ve çevre illerde verdiğimiz eğitimlerimizi sizlere duyurabilmek amacıyla oluşturulmuş bir hesaptır.Tüm terapi eğitimlerimiz, süpervizyonlar ve psikolojik testler eğitimlerimizi güncel tarihli şekilde takip edebilir, programlarımızı inceleyebilirsiniz.

Soru ve kayıt için DM yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Facebook – Rasyonel Psikoloji Danışmanlık Psikoterapi

Rasyonel Psikoloji merkezine ait facebook sayfasıdır. Sayfamızda üyelerimiz yetişkin, çocuk, ergen, aile ve çiftlere psikolojik danışmanlık ve terapi, çalıştaylar, psikoloji eğitimleri, psikoterapi süpervizyonları, okul rehberlik birimlerine destek,  bilimsel araştırma, tez ve makale çalışmaları olarak sürdürdüğü faaliyetlere ulaşabilir ve takip edebilir. Soru ve randevu için bize mesaj atarak ulaşabilirler.

Facebook – Rasyonel Terapi

Sayfamızın amacı takip eden üyelerimizi kurumumuzda verilen eğitimlerden ve bilimsel çalışmalardan haberdar etmektir. Rasyonel (Akılcı) Duygucu Davranışçı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Filial Terapi, Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi ve diğer tüm eğitimlerimize ve süpervizyonlara ulaşabilir, gönderilerimizi ve güncel tarihlerimizi takip ederek çalıştaylara kayıt yaptırabilirsiniz.

Facebook – Rasyonel Pozitif Psikoloji Derneği

Rasyonelpozitifdernek.org’un resmi facebook sayfasıdır. Sayfanın amacı Pozitif Psikolojinin tanımını yapıp çerçevesini çizerek günümüzdeki önemini anlatmak ve Rasyonel Pozitif Psikoloji Derneği olarak yaptığımız çalışmaları, yürüttüğümüz projeleri üyelerimize tanıtmak, haberdar etmektir.

Sizlerde derneğimize üye olarak çalışmalarımıza katkı sağlamak isterseniz bize sayfa aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Albert Ellis Enstitüsü

Rasyonel Psikoloji Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Albert Ellis Enstitüsü’nün eğitim ve öğrenim merkezi Türkiye şubesidir. Dr. Albert Ellis’in kurmuş olduğu Albert Ellis Enstitüsü dünyadaki en eski ve en gelişmiş psikoterapi ve psikoloji enstitülerinden biridir. Sayfamızın amacı Enstitümüzü en iyi şekilde temsil ederek yapılan tüm çalışmaları sizlere aktarabilmektir.

Facebook – Psikolojide Uzmanlık

Psikolojideuzmanlık.com’un resmi facebook sayfasıdır. Sayfanın amacı eğitim programlarımızı tanıtarak üyelerimizin kaliteli, etkili ve en ekonomik eğitime Türkiyenin her yerinden ulaşabilmesini sağlamaktır. Verilen eğitimlerin hiçbiri video kaydı değildir, tamamen canlıdır.

Bizi takip ederek güncel eğitimlerimize ulaşabilir aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Facebook – Psikolojik Sağlık

Psikolojiksağlık.com’un resmi facebook hesabıdır. Sayfanın kullanım amacı Beşiktaşta bulunan merkezimizde verilen danışmanlık ve terapi hizmetlerimizi sizlere duyurabilmek ve hizmet sunabilmektir.

Yüz yüze veya online çocuk, ergen, yetişkin, aile, çift,yaşlılara ve tek seanslık terapi hizmeti ile ekonomik geliri olmayanlara psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri için randevu alabilme imkanı bulabileceğiniz bir sayfadır. Randevu talepleriniz için hesabımız üzerinden bize ulaşabilirsniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Paylaş