Rasyonel Psikoloji Mesleki Gelişim Programı- Katılımcılar

Rasyonel Psikoloji Mesleki Gelişim Programı- Katılımcılar

Bu çalıştay  Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bunyesinde bulunan  düzenlenmektedir 

Externship Katılımcılarımız (2014-2020)

Burçay BOZKURT (İstanbul Arel Üniversitesi) Devam ediyor (2019-2020)

Deniz DERİN  (İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü, İstanbul Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji)
Eylem ALBAYRAK (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Gizem BADEM (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Özlem ŞAŞGAR (İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Selin Yağcı K. (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu)
Adile KAYA (Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Fatma Ersan (İstanbul Aydın Üniversitesi) Devam ediyor
Elif Türkmen (Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Dicle TACİRLİOĞLU
Seda AKSU
Ülkü KUTLUHAN BAYRAK
İlayda TÜTER
Rahime BAHÇELİ
Nesibe Vera İNLİ
Ayşe Yıldız KÖSEOĞLU
Özgür Umut ŞENER
Büşra Nur AVCU

 


Rasyonel Duygucu & Bilişsel Davranışçı Terapi – Dr. Murat Artıran

2019-2020

Faruk ÜNLÜ (Psikolojik Danışman) Devam ediyor
Damla DÖNMEZ (Yıldız Teknik Üniversitesi) Devam ediyor
Sahra Nur TARHAN (Yıldız Teknik Üniversitesi) Devam ediyor
Halil UNAL (Psikolojik Danışman) Devam ediyor
Nuri ÖZASMA (Psikolojik Danışman) Devam ediyor
Diler AVCI (Bayburt Üniversitesi) Devam ediyor
Öznur YAVAŞ (Psikolojik Danışman) Devam ediyor
Doğangün DOĞAN – Devam ediyor
Selen İlayda ATILGAN – Devam ediyor 

2014-2019

Merve Cansu Tacı (İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji)
Ayzer ERKEK (İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Gülçin KORKMAZ (Gaziosmanpaşa Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Merve PEHLİVAN (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Merve Azize ÇELİK (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Serpil UYUR (İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü) Devam ediyor
Ayşe K. (Ufuk Üniversitesi PDR Bölümü) Devam ediyor
Yağmur TOPUZ (Bahçeşehir) Üniversitesi Psikoloji Bölümü 
Josefine S. (Londra Kraliçe Mary Üniversitesi Psikoloji Bölümü – 25 Oturumluk ÖZEL SÜPERVİZYON PROGRAMI) Devam ediyor
Ebru GÜRKAN
Ruveyda Celen YILDIRIM
Gülçin KORKMAZ
Deniz DİRİN
Ahmet ENGİN
Adile KAYA
Esma KINALI
Fatih CAMADAN
Nisanur ELMAS
Eylem ÖNLER
Gözde KARABIYIK
Elif Tuğçe DEMİREL
Hatice Kübra KORKMAZ
Derya ONUR
Sena GÜME
Bilgesu BAŞKURT
Mustafa ATAY
Göksel ŞATIR
Esin ÇEKİÇ
Günseli AŞAR
Büşra KARAKOÇ
Rüya Dilara YILDIRIM
Selma ARKA
Ayşe YILDIZ KÖSEOĞLU
Ahmet ARI
Erdoğan DOĞAN
Eda ERDOĞAN
Bengisu KILIÇ
Vildan SARUHAN
Mesut ÖZTÜRK
Betül ÖZPAMUKÇU
Betül ÖZKAN
Şeyda CANBAY
Eda ERTÜRK
Ayşe A.
Talip B.
Elif TÜRKER
Nagihan A.
Duygu Ç.
Serpil Ü.
Dilek S.
Hatice Z.
Hüseyin İ.
Mehmet Nur Z.

Rize

Alparslan OKUMUŞ
Büşra ÖZLÜ
Ebru İSKENDE
Eda ERDOĞAN
Fatih CCAMADAN
Gökçen GGÜVEN
Gökhan YILDIZ
Gülşah KÖMÜRCÜ DERECİ
Şule YILMAZ YAKUPOĞLU
Tuba AKSU
Zeynep İLDENİZ
Fedai  KABADAYI
Sema YAZICI
Seda B.

6 Mayıs 2018 – Çanakkale

Arzu ÖZMEN
Ayşe KOCAYÖRÜK
Aytekin GÜRTEPE
Begüm SAĞDUYU
Berkem TOPARLAK
Beyza AKAY
Burçin ERTÜRK
Can GÜVENTÜRK
Duygu SÖZAY
Eda ALTUNAL
Ezgi GÜLSÜM
Fehmi ÖZEL
Gizem ÇAĞLAYAN
Gökhan GÜMÜŞ
Gülistan AĞAN
Gülşah ÇIRNAZ
Mehmet YASİNOĞLU
Melike DİLBER
Merve HASAL
Özkn KAHRİMAN
Özlem ŞENCAN
Pınar URAL
Remzi ÜNLÜ
Rojbin ÖZDEMİR
Saadet İBİCEK ŞAHİN
Seline KARA
Semih CAN
Semra PEHLİVAN
Simge GÜMÜŞ
Şenay ALP
Ülkü GÜZEL
Zehra ÖNER
İpek OBAY

22 – 23 Nisan 2017 (Ankara)

Ümmuhanı YAPAR
Eray KILINÇ
Şaduman KAÇAN
Gülara YAYA
Aysel ÖZERCAN
Fatma YURTSEVER
Senem ÖZDEMİR
Tülin KALKAN
Şeyma PİŞTAV SATILMIŞ
Nazrin MAMMADZADA (Azerbaycan)
Selma KARAHAN
Ercan ARAS
Kübra AYAZ
H. Kübra Ö.

22 – 23 Nisan 2017 (YTÜ işsbirliği ile)

Ümit Pe. (Karadeniz Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık mezunu / Trabzon)
Josephine Se. (İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunu ve Queen Mary University of London Psikoloji Bölümü)
Güler Za. (Azerbaycan)
Nesibe Ta.
Mehmet Gü. (Sabahattin Zaim Üniversitesi)
Elif Çe. (Sabahattin Zaim Üniversitesi)
Sibel Va.
Gizem Sa. (Sabahattin Zaim Üniversitesi)
Setenay Al.
Büşra Er.
Ayşe Bü.
Fatma Er.
Sema Su.

17 – 18 Aralık 2016

Kübra ERİS
Osman DURMAZ
Müberra SSARI
Kamuran BİRLİK
Emrah C.
Ece GÜLER
Serpil Ü.
Beyza AKGÜN
Gülan K.
Deniz KARASU
Ece Nur Ö.
Nur Dilşat K.
Özdenur E.

12 – 13 Kasım 2016

Esma K.
Ramazan B.
Ezgi S.
Mizgin B.
Abdullah S.
Nergis T.
Özge S.
Gözdenur Y.
Gülsüm Ç.
Özgür P.

9 – 10 Nisan 2016

Merve Azize ÇELİK (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Yunus Emre KARA (İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Eylem ALBAYRAK (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Gizem BADEM (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Merve PEHLİVAN (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Ayzer ERKEK (İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Selin Yağcı K. (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Hatice Çetinkaya Ş.n (Marmara Üniversitesi Psikoloji Bölümü)

Mehmet A. (Marmara Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Müge B. (Orta Üniversite Teknik) Üniversitesi Psikoloji Bölümü)

21 – 23 Ağustos 2015

Selin KOÇER (İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü)  
Ece TINMAZOĞLU (Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Halime DEVAM (Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Selim B. Anadolu Üniversitesi AÖF Sosyoloji Bölümü)

Hakan Ş .. (Psikoloji Bölümü)
Oykun G. (Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Hazal A. ( Yıldız Teknik üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Selda B. (Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Fatma Gül H. (Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Nermin O. (Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Esma K. (Psikoloji Bölümü)
Hatice Çetinkaya S. (Marmara Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Serife O. (Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Onur K. (Psikoloji Bölümü)
Uğur B. (Aksaray Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Seval A. (Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü)

3 – 4 – 5 Nisan 2015 (Ankara)

Ayşe KAZAZOĞLU (Başkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Müge BEİDOĞLU (Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Gülden KUR (Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Duygu YÖRÜK (Psikoloji Bölümü)
Selim BAYANOĞLU (Anadolu Üniversitesi AÖF Sosyoloji Bölümü)
Damla DOĞRU (Atılım Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Naksidil YAZIHAN (Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü)

Ekim 2014 (Bursa)

Eylem A. (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Gizem B. (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Deniz Dn (İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Özlem S. (İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Selin Yağcı K. (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Deniz Dn (İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Özlem S. (İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Selin Yağcı K. (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Adile KAYA (Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Elif T. (Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü)


rasyonel-psikoloji-egitim

 


WISC-R Çalıştayı 

Nisan 2018 – Uzm. Klinik Psikolog Rüya Dilara Yıldırım

Sevda ÇAKIR
Nursel BEKTAŞ
Aydan ARSLANTÜRK
Eda KÜÇÜK
Cemre Ebrar CİVELEK
Gökçe AKSOY
Pınar ÖZDEMİR
Beyzanur ÇAKIR
Rümeysa ÜÇÜNCÜ
Yağmur ÇAVRAR
Merve TURAN
Emre SOĞUKSU
Canan YİĞİT
Elif Nur KADIOĞLU
Sercan CEBECİ
Öykü Çağla PAÇAL
Laçin LATİF
Nihat GÖKÇE
Zehre ÇELİK
Murat Yaşar UZUNALİ
Gülden GENÇ
Seda Başgöze
Esra DELİOĞLU
Yunus Emre CENGİZ
Berna KOCATÜRK
Ali Mert BATA
Özlem ÇOLAK
Vera Alna KASTAN
Oğuzhan TÜRKMEN
Gizem ATAŞ
Berfin Nur ÖNER
Tuğba TURNA
Aleyna KAYA
Derya SARI
Gülşah ÖZÇEKİÇ
Canan EKSİLMEZ
Fatma KUYUMCU
Emine KUYUMCU
Fedai KABADAYI

10 – 11 Mart 2018 – Uzm. Klinik Psikolog H. Mehmet Artıran

Ayça Gözde SEMİZOĞLU
Bilgesu BAŞKURT
Gizem GÖKIRMAK
Rabia Dilara GÜR
Yüksel YENİACUN

25 – 26 Şubat 2017 – Uzm. Klinik Psikolog Büşra Karakoç Güzel

Esin D. 
Ayzer E.

7 – 8 Ekim – Uzm. Klinik Psikolog Rüya Dilara Yıldırım (Adana )

Ali Rıza DİNÇ
Aysu TEKİN
Ayşe AYDIN
Büşra ÖZDOĞAN
Feyza KURT GÜL
Fulya YAŞAR KIRPUL
Gökhan POYRAZ
Kadir Emre KESKİN
Kiraz ULGER
Meltem ERBALAK
Remzi GÜLSÜN
Yunus Emre ŞEKER

2016, 2015 ve 2014:

Gökçe EROĞLU
Ümmühan NAL 
Zekeriya KOÇ
Özgenur GÜR
Serdar MERMER
Firuze ERGEZER
Gizem BADEM
Özlem SALGAR

 


Oyun Terapisi – Dr. Murat Artıran

Ocak 2019 (İskenderun)

Çiğdem YATKIN
Burcu BAYSAL
İrem IRMAK
Faika Eda İLHAN
Sevcan USTA
Esra Fatma KUTLUAY
Melda GÜNDEREN
Zehra ASLAN
Ayça Neslihan ÖNER
Ece CEMİLOĞLU
Yıldız AKIN
Selim Burak DURAK
Ahmet DURAN

Ekim 2018 – Ocak 2019

Aslı AYDIN
Ecem SARIÇAN
Saadet KANDAZ
Kazım KARATAŞ
Didem SEMERCİ
Melda BAKANAY
Büşra YILAN
Seda DUR
Elif KURNALI
Büşra GÜNER
Göknur HAYTA
Nesibe VERA İNLİ

17 – 18 / 24 – 25 Şubat 2018

Gamze ÖZPINAR
Selma ARKA
Emel KOÇ
Melisa KAYAHAN
Merve TOK
Elif DEMİRCİ
Nazlı DİNÇ
Gökçe MAMATİ
Fulya KÖKDEN
Handan TANRIKULU
Emre Arda DENİZ
Gözde AYTULUN
Şeyma DEMİRTAŞ
Vildan ÇAKIR
Büşra KARAKOÇ
Rüya Dilaya YILDIRIM

8 – 9 Nisan 2017 (Adana)

Abdülkadir KEMEÇ
Burcu SAYGIDEĞER
Ebru ŞAHİN
Ferdan TOPAÇLI TEKDEMİR
Fikri Can KOÇAKOĞLU
Gülin AKÇA
Havva KARAHANLI
Mehmet Ali DOBLAN
Onur Murat GÜLTEKİN
Pelin YILDIZ
Ayben GÜR

30 – 31 Ocak 2016

Ece TINMAZOĞLU
Kaan YAVUZ
Melike COŞKUN
Songül TORUN
Figen BAĞLAN

8 – 9 Ekim 2016

Adile KAYA
Ahmet ENGİN
Atakan TOPÇU
Busegül ÖZDELİCE
Emine KÖKEN
Fatma BAKIR
Gizem BADEM
Gülsüm ÇAPAR

 

 

 

 

2019 Paket 5 Programlar Adana – Dr. Murat Artıran

Ayşe AYDINLI
Bensu KAPLAN
Burak FIRAT
Cem ATASEVER
Ebru BAYSAL
Emek KARAYÜN
Eyüp YALÇIN
Gülderen DEMİR
Hatice SSARAÇOĞLU
İbrahim AKIN
İsmail TAŞDÖĞEN
Kübra AAKDENİZ
Kübra KOÇ
Levent Bekir TELLİ
Mehmet ÖZEL
Merve CİRİTCİ
Merve Nur GGÜL
Meryem ÖZÇELİK
Nurcan ATAR
Özge COŞKUN
Saadet BOZKURT
Serhat TURAN
Songül DİNDAR
Sultan ALTINOK
Sümeyye Gül YILMAZ
Tuba YURT

 


2019 Ankara – İstanbul Kış Paket Programları Katılımcıları – Dr. Murat Artıran

Aslı Nur SALMAN
Gizem YILDIZ
Ümmügülsüm ÖZDEMİR
Ramazan Gökhan ŞEŞEN
Ömer DAĞ
Kübra ÖZYÜREK
Gülhan Yılmaz BURSA
Pelin PEKİNCE
Berrin Somer ÖLMEZ
Başak AKSAN
Merve AŞUROĞLU
Beste GÜNEYSU
Mert ŞEKER
Kübra COŞKUN
Fulya DAĞDELEN
Çağla Çilem DEMİRCAN
Eda Dilara LALE
Merve GÜLŞEN
Fatma TOKER
Hande ALAETTİNOĞLU
Aslı BİRİNCİ
Aylin ÇELİK
Merve AYDIN
Eylem ÖNLER
Özge TİFTİKÇİGİL
Nilay ŞENAY
Tuğçe IŞIK
Öznur DURSUN
Büşra GÜNER
Nimet FİŞEKÇİOĞLU
Aycan KOÇ
İpek SARIKAYA
Muzaffer ÖZFİDAN
Sinem Kıral KABATAŞ
Ece SIRAGEZEN
Serap Minaz KIRATİK
Rıdvan YÜREK
Meymune Beyza KOÇASLAN
Büşra AYDIN
Şura ŞAHİN
Kübra Selim AKPINAR
Selin KARAMAN
Gülsüm ÇAĞLAR
Abdullah TUNÇ
Elif KARAKÖSE
Betül ÇANTAL
Samet ÇOBAN
İlayda ASILSAMANCI
Dicle ÇELEBİ

 


2019 İstanbul ilkbahar Paket Programları Katılımcıları – Dr. Murat Artıran

Nalan AKÇAY
Betül ŞAHİN SARMUSAK
Serap TOHUMCU
Özgür UMUT ŞENER
Büşra Nur AVCU
Yetkin Tuğçe TOPKAYA
Cem CAYLAN
Tuğçe İrem BEK
Gizem ÜREK
Uygar YILDIRIM
Müge KURT
Büşra ELİTOK
Özgün ÖZGÖNÜL
Gözde GÜLKANAT
Elif GÜLER
Melike ARSLAN
Berfin SAKIZ
Gözde YANA
Gözde PULİYEN
Gizem ÖZDEMİR
Hilal ÇAĞIRICI
Ceren NALBANTOĞLU
Yusuf Umut ÖZTÜRK
Aybüke AKDENİZ ARIKAN
Gökçin ÇAYLAR
Suzan KULABER
Betül AKTÜRK
Ayhan GÜVEN
Ayşegül KARA
Melis AVCI
Zeynep Şeyma YAZICI
Ebru BAŞ
Merve TÜTÜNCÜ
Seda A.
Nedret C.

 


2019 İstanbul Yaz Paket Programları Katılımcıları – Dr. Murat Artıran

Ayşegül ATAR
Eda BİLİR
M. Türkay NOGRATLI
Melda ŞENTÜRK
Sümeyye ÜNDAR
Deniz VARCI

 


2018 İstanbul Sonbahar Paket Programları Katılımcıları (Ankara – İstanbul)

Gül ATALAY
Kübra İNCE
Volkan MUTLU
Hatice GÖKÇEN BOSTANCI
İlayda CANLIĞLU
Ruveyda YILDIRIM
Fadime TOKER
Selin EVSEL
Mesure PAYMAN
Zeynep AKDENİZ
Bekir CAN
Esra TOKAT
Arzu ÜNAL
Hazal Beste DUMAN
Bedriye EGE
Hazal AKKAYA ÇETİNOL
İpek TOPBAŞ
Begüm ŞEREF
Hale HOŞGÖR
Merve ALKAN
Fatma Meltem CANBAZ
Didem GÜNDÜZ
Selin ŞİT
Ceylan HASANOĞLU
Deniz KIYAK
Şeyma Ayşe GÜÇLÜ
Feyza Kübra ÖZALPER
Neslihan KUNDAKTEPE
Kübra DUMAN
Seda AKSU
Buse ESNAF
Ertan ŞEN
Cansın Özüm İMREK
Aslı AYDIN

 


2018 İstanbul İlkbahar Paket Programları Katılımcıları (Adana – Ankara )

Mehtap ŞİMŞEK
Mizgin YARBATAK
Selin ERDEM
Emine Gül ZAMİR
İpek SOYKAL
Merve TÜTÜNCÜ
Nazlı ÇATAKÇIN
Demet GENÇ
Erçin ÖZDEMİR
Kübranu AKILLIOĞLU
İlayda AÇIK
Merve BİLTEKİN
Hasan ALPARSLAN
Hasan Çağrı YILDIRIM
Sümeyye ÇALIŞKAN
Merve BOZ
Aysemin APRAŞ
Yasin KARA
Merve Nursima ŞAFAK
Betül KOCA
Dilem BATMAZ
Dilek KOÇ
Sinem PALANDIZ
Ece ALTIPARMAK
Evrim ÜNEL
Kader BALTAŞ
Büşra BAYRAM

 


Paket 5 Test Edici Paket Programı Katılımcıları – Uzm. Psk. Dan. H. Mehmet 

Nilüfer SOYİÇ
Ezgi ÖZBAK
Ergin DURAN
Tuğçe NUR ŞAHİN
Münire KARDAŞ
Gözde MUMAY
Ezgi UĞUR
Sevcan USTA
Mert AÇIN
Ayça GÜLER
Büşra ARITÜRK
Zerrin KALENDER
Çağla TARSUSLU
Okan YILMAZ
Şeyma BİCİOĞLU
Dilara GÜNAY
Nesrin KARA
Seyhan BEKİR
Eren ÇIRA
Ayzer ERKEK
Müge CANTÜRK
Seda Nur Çe.
Cansu An.
Ece Ağ.
Hande Ek.
Hülya Şe.
Merve Yı.
Esma Du.
Merve Da.
Nur Pınar Ak.


Paket 5 Testler Programı Katılımcıları – Uzm. Psk. Dan. H. Mehmet Artıran

Mayıs – Haziran

Tuğçe O.
Ayla D.
Özcan Y.
Miraç S.
Elif Y. (Stanford)
Şebnem A. (Stanford- Görüşme Gözlem- Wisc-r)
Nesrin K. (MMPI- Stanford- Çocuk Resimleri)
Müride K. (MMPI-Stanford)
Gözde M. (MMPI-Stanford)
Seda Nur Ç (Çocuk Resimleri)
Merve A. (MMPI-Wisc-r)
Özge D. (Objektif Testcisi- Görüşme Gözlem)
Berke G. (Objektif Testcisi)
Yasemin T. (Görüşme Gözlem- Wisc-r)
Fatma E.
Ayla D.?
Tuğba K.?
Melek Seda Ö. (Wisc-r)
Sevdenur A. (Wisc-r)


Paket 5 Testler Programı Katılımcıları – Dr. Murat Artıran

Sonbahar Programı

Ayşe Ö. (Objektif)
Merve YİĞİT – Arel Üniversitesi (paket 5)
Nurşah GÜL – İstanbul Aydın Üniversitesi (paket 5)
Merve Keleş – İstanbul Aydın Üniversitesi (paket 5)
Yeliz K. (paket 5)
Merve YÜKSEL (Wisc-r)
Sebiha K. (Wisc-r)
Şeyma Nur E. (paket 5)
Sevde Ö.
Ali BALLI (Objektif Testcisi)
Hatice SALMAN (Amaç Testci)
Nehir BULUT(paket 5)
Betül Aslanb. (Objektif Testcisi)
Kübra DUMAN (paket 5)
Betül KOCA (Objektif Testcisi)
Aslıhan B. (MMPI)
Eylül D. (paket 5)
Bilge T. (paket 5)
Uğur A. (Objektif Testcisi)
Mert A. (Stanford)
Neyir K. (Wisc-r)
Eylül DEMİROĞLU – İstanbul Aydın Üniversitesi – (paket 5)
Bilge TAŞ (paket 5)
Yasemin TÜRKMEN
Tuğçe O. (Wisc-r)
Kerime A. (Wisc-r)
Feyza Ö. (Objektif Testcisi)
Kübra YAVUZ(paket 5)
Nihan Arda A. (Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü) – (WICSR-S.BİNET-ÇOCUK RESİM)
Ece Naz A. (Amaç Testci)
Melike K. (Objektif Testcisi)
Ebru AKAY (Amaç Testci)
Pınar CANEL (ÇOCUKLARDA GÖZLEM GÖRÜŞME)
Sena Ç. (ÇOCUKLARDA GÖZLEM GÖRÜŞME)
Özlem K. (MMPI)
Can K. (paket 5)
Venüs K. (Objektif Testcisi)
Şener K. (ÇOCUKLARDA GÖZLEM GÖRÜŞME)
İlhan A. (Amaç Testci)
Dilara B. (Objektif Testcisi)
Berivan K. (paket 5)
Öznur KARAMAN (MMPI)
Ceyda C. (Objektif Testcisi)
Gizem İ. (MMPI)
Cansın Özüm İMREK (paket 5)
Buse ESNAF(paket 5)
Görkem BABAYİĞİT (ÇOCUKLARDA GÖZLEM GÖRÜŞME)
Zeki Can GÜLHAN (Amaç Testci)
Beyza Nur USLU (Wisc-r)
Gamze AKIN (ÇOCUK RESİM ANALİZİ)
Ayşe Büşra K. (Objektif Testcisi)
Meryem K. – İstanbul Aydın Üniversitesi (paket 5)
Tugba S. – Doğuş Üniversitesi (paket 5)
Beste Y. (paket 5)
Gökçe Ö. (MMPI)
Merve AKBULUT (paket 5)
Berfin K. (Wisc-r)
Özge K. (Wisc-r)
Dilek Y. (Gözlem – görüşme)


Paket 5 Test Edici Paket Yaz Programı Katılımcıları – Dr. Murat Artıran

 

Serenay B.
Ayça L.
Rafet Ömer K.
Hande Ç.
Beyza K.
Fethi Can B.
Rabia K.
Ebru Ö.
Zehra Ö.
Neval Gülçin Ö.
Gökhan K.
Büşra K.
Aysel D.
Berivan B.
Melda Ö. (MMPI – İtiraz Testcisi)
Emre Ş. (MMPI-Wisc-r)
Şeyma Gül Ş. (MMPI)
Selda B. (Objektif Testcisi)
Esra N. (Objektif Testcisi)
Ayşenur Y. (Objektif Testcisi)
Tuğçe A. (Objektif Testcisi)
Ali S. (Wisc-r)
Nur K. (Wisc-r)
Miray T. (Wisc-r)
Nilüfer S. (Stanford- Resim Analizi)


 

Paket 5 Test Edici Paket  Programı Katılımcıları – Dr. Murat Artıran

Ankara

Kiraz Ü.
Feyza K.
Gülizar A.
Bahar T.
Sena Nur K.
Elif Güzel Ç.
Mustafa E. (MMPI-Çocuk Resim Analizi)
Bilgehan Ö. (Çocuklarda Gözlem Görüşme- İtiraz Testcisi)
Gülhan İ. (MMPI)
Gizem B.
Burcu Ç.
Sevde Nehir K. (Wisc-r)
Songül D. (Objektif Testcisi)
Sevda T. (Wisc-r)


Paket Programı Katılımcıları – Dr. Murat Artıran

Ayşe Ö.
Neval Ö.
Dr Ali B.
Sevda Nur A.
Selim B.
Rümeysa Ş.
Serpil U.
Latife A.


Paket 5 Programı Katılımcıları – Dr. Murat Artıran

Kış

Aylin BAĞLAN
Şeyma DEMİRTAŞ
Rümeysa Cansu ARSLAN
Yağmur ÇAĞLAR
Sena ESİR
Aybüke DEMİR
Beyza ŞANAL
Şehnaz TAMSER
Feyza ÖZGÜN
Büşra Nur BUNARBAŞI
Kader ATMACI
Selin YAMAN
Melike KAYGUSUZ
Zeki Can GÜLHAN
Sena ÇAKIR
Esra KOCA
Şehnaz TAMSE
Mehmet ELÇEOĞLU
Ahmet Ali SUNAY
Hasan Çağrı YILDIRIM
Yasemin YILDIZ
Sibel ÇİÇEK
Merve ŞAHİN
Beyza BOZAL
Aylin BAĞLAN
Başak AKBAŞ
Hakan KARLI
Busenur AKBAŞ
Beyzanur UZUN
Özgür BALKIS
Rümeysa Cansu ARSLAN
Mehmet ELÇİOĞLU
Şehnaz TAMSER
Narinç RÜSTEMOVA
Başak AKDAŞ
Berivan KIZILAR
Hülya KARAKAŞ
Tuba Işıl AKTÜRK
Beyza Nalan ÜLKE
Nurcihan AKMAN
Sena GÖNÜLLÜ
Oya ÖZ
Gökçe GÜRLEK
Sevtap YURTTAŞER

Yaz

Ertan Ş.
Damla Şevval E.
Tuğba K.
Rümeysa B.
Ayşe Ş.
Elif Damla D.
Zeynep S.
Sena Ö.
Damla S.
Semiha S.
Laçin S.
Ülkü Kutluhan B.
Emek Öykü K.
Oya Ö.
Dicle T.
Reyhan F.
Eylül D.
Ayşegül B.
Selin Y.

 


Paket 5 Programları Ankara – Dr. Murat Artıran

Yaz

Meryem Bilge M.
Belizay S.
Ayşenur P.
Duygu Nisa Ö.
Sakine T.
Hazal Akkaya Ç.
Barış G.
Ayşe G.
Furkan Buğra Ö.
Ömer Faruk K.
Perihan G.
Beste G.

 

 


Objektif Testler Çalıştayı 

8 Mart 2018  – Uzm. Klinik Psikolog Rüya Dilara Yıldırım

Ayçe Gözde SEMİZOĞLU
Bilgesu BAŞKURT
Damla YILMAZ
Esra Hilal ÖZTÜRK
Gizem GÖKIRMAK
Hamza AYDIN
Rabia Dilara GÜR
Selin YAMAN
Yüksel YENİACUN

18 – 19 Şubat 2017  – Uzm. Klinik Psikolog Rüya Dilara Yıldırım

Büşra ARITÜRK
Çağla TARSUSLU
Dilara GÜNAY
İlayda KUŞÇU
Nilüfer SOYİÇ
Sevcan USTA
Tuğçenur ŞAHİN
Zerrin KALENDER

3 – 4 Aralık 2016 – Uzm. Klinik Psikolog Büşra Karakoç Güzel

Mahsum ÖZKAN
Görkem EROL
Pelin DOĞAN
Ezgi AYDOĞDU
Ebru YETİMOĞLU
Nergis TÜFEKÇİOĞLU
Hande B.
Uğur T.

7 – 8 Kasım 2015 – Uzm. Klinik Psikolog Büşra Karakoç Güzel

Melis GÖKSOYLU (Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Simal Y. (İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Burcu G. (İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Büşra S. (Kocaeli Üniversitesi Felsefe Bölümü)
Gizem B.
Özlem S.

 


MMPI Çalıştayları 

30 Nisan – 1 Mayıs 2018 – Uzm. Klinik Psikolog Rüya Dilara Yıldırım (Trabzon)

Ali Mert BALTA
Aydan ARSLANTÜRK
Ayşegül BAKIR
Berfin Nur ÖNER
Berna KOCATÜRK
Canan EKSİLMEZ
Ceren YILMAZ
Derya SARI
Elif Nur KADIOĞLU
Esra DELİOĞLU
Esra KÜÇÜK
Fatma KUYUMCU
Gizem ATAŞ
Gizem ŞAHİN
Gülden GENÇ
Gülşah ÖZÇEKİÇ
Laçin LATİF
Nihat GÖKÇE
Nursel BEKTAŞ
Sahibe YILMAZ
Seda BAŞGÖZE
Sema YAZICI
Sevda ÇAKIR
Sevinç MARABAOĞLU
Tuğba HARMAN
Yunus Emre CENGİZ
Zehra ÇELİK

10-11 Aralık 2016 – Dr. Sezer Avcı

Deniz DİRİN
Elif TÜRKER
Adile KAYA
Meltem ŞENÜRK
Damla ERKAN
Pelin DOĞAN

12 Haziran 2016

Gizem BADEM (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Özlem S. (İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Eylem ALBAYRAK (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Adile KAYA
Damla ERKAN 
Deniz Dirin
Elif TÜRKER
Meltem ŞENTÜRK
Pelin DOĞAN

14 Şubat 2016

Sümeyye G. (Bahçeşehir Üniversitesi
Psikoloji Bölümü)
Murat Ü. (İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü)

Merve Azize ÇELİK (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü)

 


Yeme Bozukluklarında Rasyonel Duygucu Davranışçı Terapi & Bilisel Davranışçı Terapi – Dr. Murat Artıran

18 Aralık 2016

Selim BAYANOĞLU
Yrd. Doç. Arzu Önal S.
Zerrin P.
Lale T.
Selim B.
Nagihan A.
Rüveyda Çelenk Y.
Ebru G.
Duygu C.
Deniz D.


Çocuk ve Ergenlerde Rasyonel (Akılcı) Duygucu Davranışçı Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Düzey  – Dr. Murat Artıran

Canan Başak TAŞ ZALLULOĞLU
Işıl KUMYOL
Selma ARKA
Aylin SOLAR
Betül ÜRGÜP
Nurdan KAPLAN
Kaan YAVUZ
Melike COŞKUN
Songül TURUNÇ
Figen BAĞLAN
Ece TINMAZOĞLU
Rana YILDIRIM
Gizem BADEM
Ahmet E.
Ayşe K.
Pelin D.
Dilek S.
Onur K.
Didem A.
Şükriye K.
Rana A.
Deniz Ö.


Çocuk ve Ergenlerde Rasyonel (Akılcı) Duygucu Davranışçı Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi İleri Düzey  – Dr. Murat Artıran

19 – 20 Kasım 2016

Ahmet ENGİN
Gülsüm ÇAPAR
Ayşe KAZAZOĞLU
Deniz Özkılıç K.
Pelin K.


Çocuklarla Psikoterapide Gözlem ve Görüşme Teknikleri – Dr. Murat Artıran

10 – 11 Aralık 2016

Şirin ALTUNAŞ (Yokohama Şehri üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Hafiza S.AATÇİOĞLU(Eskişehir Anadolu Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Ece TINMAZOĞLU (Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Selin KOÇER (İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Ayşe K.

Önceki dönemler:

Damla YILDIRIM
Gizem BADEM
Gülsüm ÇAPAR
Ece

Canan Er.
Büşra K.
Rüya K.
Hatice K.
Büşra A.
Ayşe K.

 


Yapısal Eşitlik Modellemesi – Dr. Murat Artıran

26 – 27 – 30 Kasım 2016

Bircan Ergün B.
Ece E.
Esra H.

11 Haziran 2016

Ezgi Ekin ŞAHİN (Anadolu Üniversitesi Psikojoji Bölümü)
Murat YIKILMAZ (Anadolu Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Esra CEYHAN (Anadolu Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Meryem DEMİR GÜDÜL (İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Ahmet TAMBAY 
Ahsen PEKER
Ali Çağrı BURAN
Aysun GÜNDOĞAN
Cansu SAKIZLIGİL
Gökçe ÖZDEMİR 
Gökhan KÖRÜKÇÜ
Meltem ÇENGEL
Osman HATUB
Tuğba TÜRK
Yakup KARADAVUT

 

 


Rasyonel (Akılcı) Duygucu Davranışçı Terapi (RDDT) Ve Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Yöntemleri Çoklu Belgeli Programı – Dr. Murat Artıran ve Dr. Kristene Doyle

Buket Ç.
Elif Nur O.
Tuğçe A.
Derya T.
Tuğçe K.
Nihal Ç.
Merve Zeynep S.
Gökben G.
Figen A.
Elif Asena A.
Şükran B.
Nazan Er.
Ayşe K.
Emine Y.
Uğur Ü.
Elif Z.
Özge G.
Aynur Fırıncı K.
Filiz G.,
Nagihan Oğuz D.
Çağlar S.
Sena Y.
Güzey O.
Saliha Türksöz K.
Dilek K., E. S.
Asuman Y.
Nurçin K.,
Cemile Y.
B.
Urhan K.
Zahide D.
Seda K.
Zerrin D.
Yüksel B.,
Yaşar D.
M
unire K.
A
yşegül A.
Derya K.
Deniz D.

 


Çocuk Merkezli Oyun Terapisi ve Filial Terapi ve Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi – Dr. Murat Artıran

28 – 29 Kasım 2015

Başak Taş ZALLUHOĞLU (Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Işıl K.UMYOL (Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Deniz Özkılıç KABUL (Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü) Selma ARKA (İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Aylin SOLAR (Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Betül ÜRGÜP (Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü) Nurdan Begüm KAPLAN (Marmara Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
   


Çocuk ve Ergenlerde Rasyonel (Akılcı) Duygucu Davranışçı Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi  – Dr. Murat Artıran

8 – 9 Ekim 2016

Fatma BAKIR
Ahmet ENGİN
Atakan TOPÇU
Adile KAYA
Gizem BADEM
Emine KÖKEN
Gülsüm ÇAPAR
Busegül ÖZDELİCE

10 – 11 Ekim 2015

Başak Taş ZALLUHOĞLUI (Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Mehmet Erdem Ü. (Uludağ üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Selcen E. (Kocaeli üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Hüseyin U. (Uludağ üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Şeker Selin K. (İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Ece TINMAZOĞLU (Beykent Üniveristesi Psikoloji Bölümü)
Burcu E. (Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Merve Ö. (Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Yasemin Ş. (Pamukkale Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Melike A. (Aarhus Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Burcu G. (İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Oykun G. (Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü)

Aylin S. (Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü)
Neriman K. (Psikoloji Bölümü)
Oğuzhan ERCAN (Çukurova Üniversitesi Psikoloji Bölümü)

 

 

 

İsminizi burada göremiyorsunuz lütfen rasyonelpsikoloji@gmail.com adresimize mail atınız.

Paylaş