New York Genel Merkezimizde Yeme Bozuklukları için Merkez açıldı

New York Genel Merkezimizde Yeme Bozuklukları

için Merkez açıldı

 New York Genel Merkezimizde Yeme Bozuklukları için Merkezi açıldı

New York Genel Merkezimizde Yeme Bozuklukları için Merkez açıldı

Yeme Bozuklukları Tedavi ve Araştırma Merkezi (EDTRC) yeme ve fiziksel görüntü problemleri olan bireyler için tedavi imkanı sağlamaktadır. EDTRC ünlü yeme bozukluğu uzmanı Dr. Kristene Doyle tarafından yönetiliyor. Dr. Doyle 20 yıldan fazla süredir yeme bozukluğu olan bireylerle çalışıyor.

New York Genel Merkezimizde Yeme Bozuklukları için Merkezi’nin yöneticisi konumunda olan Dr. Doyle,

Uluslararası profesyonel konferanslarda araştırmalarını tanıtmanın yanısıra kitaplarda ve bilimsel dergilerde çalışmalarını yayımladı. Dr. Doyle Albert Ellis Enstitüsü Direktörü ve NYC St. John Üniversitesi tam yardımcı profesörüdür. EDTRC yeme ve vücut görünüşü problemleri olan kişiler için psikolojik değerlendirmeler ve kanıta dayalı bireysel ve grup terapileri sunmaktadır. New York Genel Merkezimizde Yeme Bozuklukları için Merkezi aynı zamanda doktorların, beslenme uzmanlarında ve ruh sağlığı uzmanlarından gelen tavsiyeleri dikkate almaktadır. Tüm terapistler Dr. Doyle tarafından eğitilmekte ve denetlenmektedir. EDTRC yeme bozukluklarının özelliklerini ve etkili müdahale yollarını belirlemede çalışmalar yürütmektedir.

New York Genel Merkezimizde Yeme Bozuklukları için Merkezi’nin bir uzantısı olarak biz de Türkiye’de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yeme Bozuklukları Tedavi ve Araştırma Merkezi (EDTRC) hakkında daha fazla bilgi için bizi arayınız:
www.rasyonelpsikoloji.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Paylaş