Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği (WISC-R) Çalıştayi + Uygulama + Süpervizyon
10-11 Haziran 2017
Uygulamacı Belgelı

Event Venue:

 Detay: Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği’nin içeriği, tarihçesi, kullanım amaçları ve alanları, uygulanışı, yönergenin öğretilmesi, sonuçlarının psikopatoloji alanında kullanımı ve yorumlarının rapor haline getirilmesi.
Hedefleri:

 Katılımcıların; 6-16 yaş arası çocuklar için uygulanan bu zeka testini uygulama ve raporlama aşamalarını  uygulayabilir olmasıdır.  Test; 6 sözel, 6 performans olmak üzere 12 alt testten oluşmaktadır. Test sonucunda bireyin sözel, performans ve genel olmak üzere üç zeka bölümü yani üç IQ puanı elde edilir.

çalıştay sırasında testin;
*Niçin Uygulandığı
*Görüşme Teknikleri
*Klinik Gözlemler ve vaka örnekleri  de paylaşılacaktır.
Katılımcılar böylece uygulama, değerlendirme ve rapor yazmada yeterlilik düzeyine ulaşacaktır.


Uzm. Klinik Psikolog Büşra Karakoç

Uzm. Klinik Psikolog Rüya Dilara Yıldırım

 10-11 Haziran 2017  Cumartesi saat: 10:00- 17:00  ve Pazar saat: 10:00-17:00


450 TL + KDV
Ücrete Wisc-R çantasi dahil değildir. Çanta isteyen katılımcıların bizi araması gerekmektedir (0 212 327 0233)


Program sonunda Uluslararası Rasyonel Psikoloji Albert Ellis Enstitüsü Türkiye Merkezi “Wisc-R Zeka Testi Uygulayıcı Belgesi” 14 Saat/Kredi verilecektir.

Hesap numaralarımıza ödemeyi yaptıktan sonra rasyonelpsikoloji@gmail.com adresine isminizi, dekont ile birlikte gönderiniz.

Katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlı olduğu için çalıştay ücreti bankaya yatırılmadan önce 0212 327 02 33 veya 0 546 567 3420 numaralı telefondan bilgi alınmalıdır.


Katılımcı sayısı 16  kişi ile sınırlıdır. Kalan kontenjan: 8 kişi

 

Çalıştaylarımıza kimler katılamazlar, bazı istisnalar ve uyarılar:

  • Bazı çalıştaylarımıza katılmak isteyen psikoloji ve PDR bölümleri haricindeki bölümlerden katılımcılar, lütfen bizden bilgi alsınlar.
  • Bazı çalıştaylara lisans öğrencileri ve mezunları alınabilir. Ancak bazı çalıştaylara sadece yüksek lisans öğrencileri ve mezunları alınır.
  • Çalıştaylarımıza hiçbir bölümden 1. ve 2. sınıf lisans öğrencileri kesinlikle alınmaz. Bazı durumlarda 3. ve 4. sınıf öğrencileri kabul edilebilir, bizi arayınız.

Program sonunda Albert Ellis Enstitüsü Türkiye Merkezi Uygulayıcı belgesi verilecektir.


Comments are closed.

Paylaş