1. Kur
Rasyonel Duygucu Davranışçı ve
Bilişsel Davranışçı Terapi

Event Venue:
.....Beşiktaş.....

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE

1. KUR TEKRAR EDİLECEKTİR.

KAÇIRMADINIZ !

5 Kasım 2017

PAKET 1 PROGRAMA KATILABİLİRSİNİZ !

Bu çalıştay Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Bünyesinde düzenlenmektedir.

Rasyonel Duygucu Davranışçı Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi Ana Prensipler ve Seans Süreçleri

Dr. Murat Artıran *

*Ph.D., Certified REBT  & CBT Supervisor and Trainer, REBT&CBT Researcher, AEI*, ABCT** ve APT*** üyesi,Rasyonel Duygucu Davranışçı Terapi Uygulamacının Klavuzu isimli kitabın Türkiye Editörü, Çevirmeni, Rational Emotive & Cognitive Behavior Bilimsel Dergisi’nde hakemdir.

 


Eğitimi tamamlayanlar  1. Kur Rasyonel Duygucu Davranışçı Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi Ana Prensipler ve Seans Süreçleri Katılımcı belgesı almaya hak kazanacaklardır.

Bu eğitim PAKET PROGRAM 1 içerisindeki bir eğitimdir. Eğitime devam etmek isteyenler PAKET PROGRAM 1 İNDİRİMLİ ücretlerinden YARARLANABİLECEKLERDİR.

Dr. Murat Artıran

Saat: 10:00-16:00   5 Kasım 2017

  • Bilişsel Davranışçı Terapi’de Ana Prensipler ve Yapılar
  • Rasyonel Duygucu Davranışçı Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi Teorik Yapı
  • Temel Düzey Rasyonel Davranışçı Duygucu Terapi ve ve Bilişsel Davranışçı Terapi
  • Rasyonel Davranışçı Duygucu Terapi’nini Felsefi Temelleri

Eğitimin Amacı: Bilişsel Davranışçı Terapilerde yöntem ve tekniklerin kullanılması sırasında danışana yaklaşım, onu motive etmek, ev ödevlerinin hazırlamak ve yaptırtmak çok önem arz etmektedir. Aksi halde ne kadar teknik ve yöntem bilirseniz bilin başarı oranı düşük olacaktır. Ayrıca bilişsel davranışçı terapilerde danışan ile birlikte çalışmak esas olduğunda zor durumlarla başa çıkmak, zor danışanlarla terapi ve terapilerin yönetimi konusudan psikoterapistin bilgi ve tecrübesini artırmak, anahtar noktalar vererek bu noktalara dikkat edip başarısını artırmak hedeflenmektedir.Bilişsel Davranışçı Terapilerde yöntem ve tekniklerin kullanılması sırasında danışana yaklaşım, onu motive etmek, ev ödevlerinin hazırlamak ve yaptırtmak çok önem arz etmektedir. Aksi halde ne kadar teknik ve yöntem bilirseniz bilin başarı oranı düşük olacaktır. Ayrıca bilişsel davranışçı terapilerde danışan ile birlikte çalışmak esas olduğunda zor durumlarla başa çıkmak, zor danışanlarla terapi ve terapilerin yönetimi konusudan psikoterapistin bilgi ve tecrübesini artırmak, anahtar noktalar vererek bu noktalara dikkat edip başarısını artırmak hedeflenmektedir.

Toplam Süre: 7 Saatlik

ÜCRET: 500 TL. + KDV (paket programa katılıp indirimlerden yararlanabilirsiniz)

Kayıt için:

Tel: 0 212 327 02 33
Mobil: 0 (546) 567 34 20

Kimler Katılabilir:
Psikoloji ve Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık lisan düzeyi en az 3. sınıf ve üzeri öğrencileri ve mezunları , klinik psikoloji bölümleri , genel psikoloji yüksek lisans ve doktora ogrencileri ve mezunları ve ilgili alanlarda eğitim gören diğer öğrenciler, alanda çalışan profesyoneller. Bazı eğitimlere çocuk gelişim bölümleri öğrencileri ve mezunları, Aile danışmanlık belgesi olanlar katılabilir.

 


Kontenjan:16 / Kalan kontenjan: 5

Eğitimlerimize kimler katılamazlar, bazı istisnalar ve uyarılar:

  • Bazı eğitimlerimize katılmak isteyen psikoloji ve PDR bölümleri haricindeki bölümlerden katılımcılar, lütfen bizden bilgi alsınlar.
  • Bazı eğitimlere lisans öğrencileri ve mezunları alınabilir. Ancak bazı eğitimlere sadece yüksek lisans öğrencileri ve mezunları alınır.
  • Eğitimlerimize hiçbir bölümden 1. ve 2. sınıf lisans öğrencileri kesinlikle alınmaz. Bazı durumlarda 3. ve 4. sınıf öğrencileri kabul edilebilir, bizi arayınız.

Kayıt durumu: Açık

Rasyonel Psikoloji Albert Ellis Enstitüsü Türkiye Merkezi katılımcı 1. Kur belgesi verilecektir.

Bu eğitim PAKET PROGRAM 1 içerisindeki bir eğitimdir. Eğitime devam etmek isteyenler PAKET PROGRAM 1 İNDİRİMLİ ücretlerinden YARARLANABİLECEKLERDİR.

Comments are closed.

Paylaş