Oyun Terapisi Süpervizyon Düzeyi
Çocuk Merkezli Oyun Terapisi & Filial Terapi
Bilişsel Davranışçı
Rasyonel Duygucu Oyun Terapisi
16 Şubat 2019’da !

Event Venue:

Oyun Terapisi Programı Süpervizyon Düzeyi


Program Direktörü:

Dr. Murat Artıran

Eğitmenler

Dr. Murat Artıran* American Play Therapy Üyesi


 Süre

1 gün; 7 saat

Belgeler

Süpervizyon Düzeyi tamamlayanlar için; Rasyonel Pozitif Psikoloji Derneği Onaylı Rasyonel Psikoloji- Albert Ellis enstitüsü Türkiye Merkezi Katılımcı Belgesi verilmektedir.

OYUN TERAPİLERİ

SÜPERVİZYON DÜZEYİ

Çocuk Merkezli Oyun Terapisi

Filial (Aile Merkezli) Oyun Terapisi

Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi

Rasyonel Duygucu Davranışçı Oyun Terapisi

 

Bu uzmanlık çalıştayı Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Rasyonel Pozitif Psikoloji Derneği ile  ortaklaşa düzenlenmektedir.

 

(2012 ‘den beri 7.YIL)

 

 

 

 

  • Öğrencilerin getirdikleri vakaların değerlendirilmesi
  • Hocanın Vaka Sunumları
  • Uygulamalarda Yapılan Hatalar
  • İleri Düzey Spesifik Tekniklerin Nasıl Kullanılacağı
  • Öğrenciler 7. Kur boyunca en az 3 seans çocuk merkezli oyun terapisi ve en az 3 seans Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi uygulayıp video veya ses kaydı çekerler, veya transkript getirirler.

Not: (Skype üzerinden katılınabilir)

Dr. Murat Artıran

Association of Play Therapy Üyesidir. California/USA

Ph.D., Certified REBT  & CBT Supervisor and Trainer, REBT&CBT Researcher, AEI*, ABCT** ve APT*** üyesi,Rasyonel Duygucu Davranışçı Terapi Uygulamacının Klavuzu isimli kitabın Türkiye Editörü, Çevirmeni, Rational Emotive & Cognitive Behavior Bilimsel Dergisi’nde hakemdir.


* Eğitim iptali veya tarih değişiklikleri eğitim tarihine 5 gün kala size bildirilecektir. Eğitim organizasyonu tarafından iptal edilen etkinliklerde katılımcıların sadece katılımcı ücretleri iade edilir. Ulaşım ve diğer masraflar katılımcıya aittir.

900 TL  Süpervizyon Düzeyi

İletişim için: 0 212 327 0233 veya 0546 567 3420Beşiktaş/İstanbul
Bize nereden ulaştınız?:

Hesap numaralarımıza ödemeyi yaptıktan sonra rasyonelpsikoloji@gmail.com adresine isminizi, dekont ile birlikte gönderiniz.


Kontenjanlar Süpervizyon Düzeyi 16 kişi ile sınırlıdır.

Çalıştaylarımıza kimler katılabilir – kimler katılamazlar, uyarılar:

  • Bazı çalıştaylarımıza katılmak isteyen psikoloji ve PDR bölümleri haricindeki bölümlerden katılımcılar, lütfen bizden bilgi alsınlar.
  • Bazı çalıştaylara lisans öğrencileri ve mezunları alınabilir. Ancak bazı çalıştaylara sadece yüksek lisans öğrencileri ve mezunları alınır.
  • Çalıştaylarımıza hiçbir bölümden 1. ve 2. sınıf lisans öğrencileri alınmaz. Bazı durumlarda 3. ve 4. sınıf öğrencileri kabul edilebilir, bizi arayınız.

Rasyonel Psikoloji- Albert Ellis Enstitüsü Yetkili Merkezi ve Rasyonel Pozitif Psikoloji Derneği onaylı “Katılımcı Belgesi” almaya hak kazanacaklardır.

7 Kurluk Tüm Programı tamamlayanlar Rasyonel Psikoloji- Albert Ellis Enstitüsü Yetkili Merkezi ve Rasyonel Pozitif Psikoloji Derneği onaylı “Uygulayıcı Belgesi” almaya hak kazanacaklardır.

Belge alabilmek için katılımcılar programın en az %80’ine katılmış olmalıdır.


Comments are closed.

Paylaş