Tüm Objektif Testler Uygulamacı Yetiştirme Çalıştayı (Paket 5 – İstanbul – Sonbahar 2017)

Event Venue:
.....Beşiktaş.....

Yıldız Teknik Üniversitesi SEM Merkezi bünyesinde düzenlenmektedir.

Objektif Testler Uygulamacı Yetiştirme Çalıştayı


AGTE Ankara Gelişim Tarama Envanteri
Bender Gestalt Testi
Metropolitan Okul Öncesi Olgunluk Testi
Good-Enough Harris Bir Adam Çiz Testi
S.D. Porteus Labirentler Testi
PEABODY Resimli Kelime Tanıma Testi
Gessel Gelişim Figürleri Testi
Cattel Zeka Testi
Frostig Gelişimsel – Görsel Algı Testi
Kent E.G.Y Testi


Klinik Psikolog Büşra Karakoç Güzel ve/veya Klinik Psikolog Rüya Dilara Yıldırım ve Uzm. Psk. Dan. Nehir Kaya14 Ekim Cumartesi saat: 10:00- 17:00 – 15 Ekim Pazar  Saat : 10:00- 17:00  8 saat

550tl+KDVBeşiktaş/istanbul


Hesap numaralarımıza ödemeyi yaptıktan sonra rasyonelpsikoloji@gmail.com adresine isminizi, dekont ile birlikte gönderiniz.

Katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlı olduğu için çalıştay ücretini bankaya yatırılmadan önce  05465673420 veya 0 212 327 0233 numaralı telefondan bilgi alınmalıdır.


14 kişi (Kalan kontenjan 4)

Çalıştaylarımıza kimler katılamazlar, bazı istisnalar ve uyarılar:

  • Bazı çalıştaylarımıza katılmak isteyen psikoloji ve PDR bölümleri haricindeki bölümlerden katılımcılar, lütfen bizden bilgi alsınlar.
  • Bazı çalıştaylara lisans öğrencileri ve mezunları alınabilir. Ancak bazı çalıştaylara sadece yüksek lisans öğrencileri ve mezunları alınır.
  • Çalıştaylarımıza 1. ve 2. sınıf lisans öğrencileri kesinlikle alınmaz. Bazı durumlarda 3. ve 4. sınıf öğrencileri kabul edilebilir, bizi arayınız.

1- Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Katılımcı Belgesi
2- Rasyonel Psikoloji- Albert Ellis enstitüsü Türkiye Merkezi Uygulayıcı Belgesi

Katılımcı Belgeleri ve Sertifika hakkında:

Her bir çalıştay için Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Katılımcı Belgesi verilecektir. Ayrıca

SERTİFİKA: Tüm Paket Programı alan katılımcılara (50 saat ve üzeri olmak zorundadır) Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından 1 adet PSİKOLOJİDE YAPILANDIRILMIŞ GÖRÜŞMELER sertifikası verilecektir.

Çalıştay, eğitimden daha üst düzey ve sadece o alanın uzmanlarına veya uzmanlaşmak isteyenlere açık olan bir etkinliktir.

Çalıştay veya workshop: Bireylerin ortak bir konu üzerinde çalışmalarını, düşünmelerini ve öğrenmelerini sağlayan uygulamalı bilimsel öğretim tekniği. Çalıştay; daha çok yüksek düzeyli bilişsel süreçlerin kullanıldığı akademik bilgi aktarım uygulamalarında tercih edilen, uzmanlık alanlarına dönük bir uygulamadır. TDK


Tüm Paket 5 çalıştaylarını görmek için: http://www.rasyonelpsikoloji.com/event/psikolojik-testler-ve-gozlem-gorusme-teknikleri-paket-programi/

Comments are closed.

Paylaş