MMPI Kişilik Testi Çalıştayı

Event Venue:
.....Ankara.....

MMPI Kişilik Testi Çalıştayı

 

 


MMPI: MMPI testi Türkiye ‘de standardizasyonu yapılmış kişilik özelliklerini belirlemede en çok kullanılan testidir. Nevrotik ve psikotik testleri toplam 10 alt testten ve 3 geçerlilik skalasından oluşmaktadır. 566 sorunun bulunduğu MMPI testi ihtiyaç duyulduğunda 16 yaş ve üzerindeki kişilere uygulanabilmektedir.


Uzm. Psik Dan. Mehmet Artıran

Direktörü:  Dr. Murat Artıran


18 Kasım Cumartesi 10:00-17:00


400 TL + KDV (Çalıştay metaryeli dahildir, Kitapçıklar dahil değildir)

 


AnkaraHesap numaralarımıza ödemeyi yaptıktan sonra rasyonelpsikoloji@gmail.com adresine isminizi, dekont ile birlikte gönderiniz.

Katılımcı sayısı 16 kişi ile sınırlı olduğu için çalıştay ücreti bankaya yatırılmadan önce  05465673420 numaralı telefondan bilgi alınmalıdır.


16 kişi

Kalan kontenjan: 7

Çalıştaylarımıza kimler katılamazlar, bazı istisnalar ve uyarılar:

  • Bazı çalıştaylarımıza katılmak isteyen psikoloji ve PDR bölümleri haricindeki bölümlerden katılımcılar, lütfen bizden bilgi alsınlar.
  • Bazı çalıştaylara lisans öğrencileri ve mezunları alınabilir. Ancak bazı çalıştaylara sadece yüksek lisans öğrencileri ve mezunları alınır.
  • Çalıştaylarımıza hiçbir bölümden 1. ve 2. sınıf lisans öğrencileri kesinlikle alınmaz. Bazı durumlarda 3. ve 4. sınıf öğrencileri kabul edilebilir, bizi arayınız.

Katılımcı Belgeleri ve Sertifika hakkında:

Her bir çalıştay için Rasyonel Psikoloji Uygulamacı Sertifikası verilecektir.

 


Comments are closed.

Paylaş