Beşiktaş Psikolog

Beşiktaş Psikolog

Beşiktaş’ta yer alan merkezimiz Rasyonel Psikoloji, uluslararası bir merkezdir. Albert Ellis Enstitüsü Türkiye Yetkili Eğitim Merkezi olarak Rasyonel Psikoloji direktörümüzü Klinik Psikolog Doktor Murat Artıran yönetiminde Beşiktaş bölgesinde psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Beşiktaş Abbasağa Mahallesi Yıldız Caddesi’ndeki Rasyonel Psikoloji Psikolojik Danışmanlık Merkezimizde YETİŞKİN ÇOCUK ERGEN AİLE VE ÇİFT terapisi, psikolojik danışmanlık, tek seanslık bilgilendirici psikolojik danışmanlık, grup terapisi, oyun terapisi hizmeti vermekteyiz.

Psikolojik testler, değerlendirme, sorunlarınıza psikoterapi tedavi planının oluşturulması, takibi, bilişsel davranışçı terapi yöntemleri ile ev ödevleri çalışmaları ile danışanlarımız psikolojik sorunlarına destek imkanına sahip olurlar.

Beşiktaş Belediyesi’nin imkanlarından biri olan Beşiktaş bölgesinde ikamet eden danışanlarımıza %40 indirim imkanı sunuyoruz.

İngilizce psikolojik danışmanlık (Psychological counseling service for English speakers) servisimizden yabancı danışanlarımız da psikolojik destek alabilirler.

Ayrıntılı bilgi ve randevu almak için bizi arayabilirsiniz.

Tel: 0 212 327 02 33

Psikolojik danışmanlık merkezimize yakın diğer lokasyonlar: Şişli, Maslak, Levent, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Taksim, Beyoğlu, Kadıköy, Üsküdar, Sarıyer, Etiler, Ortaköy.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Paylaş