Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim

Shh! Perşembeleri psikolog konuşuyor

Shh! Perşembeleri psikolog konuşuyor

HER AYIN SON HAFTASI perşembe günleri

Saat 18:00-19:00 

Yer Beşiktaş Rasyonel Psikoloji

Konuşan Uzman Psikolog

Süre 50 dk.

Rasyonel Psikoloji Enstitüsü’nde Dr. Murat Artıran tarafından gerçekleştirilecek 2020, MART AYININ KONUSU CORONA VİRÜS ve PSİKOLOJİK ETKİLERİ


Shh! Perşembeleri psikolog konuşuyor aktivitesi hakkında bilgi:

3 BÖLÜMDEN OLUŞUR

  1. Bölüm Ay’ın başlığı Psikoeğitim Bilgilendirme Sunumu (Mart ayının başlığını sekreterimizi arayarak öğrenebilirsiniz)
  2. Bölüm soru-cevap İSTEDİĞİN SORUYU SOR! BENİM DÜŞÜNCEMİ YENİDEN YAPILANDIR: Bu kısımda katılımcılar isterlerse kendilerini rahatsız eden, olumsuz duygular yaşamalarına yol açan düşünceler ve inanışlar hakkında psikologtan yardım isteyebilirler. Sohbete katılmak serbest!
  3. Bölüm olaylar ve durumlarda KULLANABİLECEĞİMİZ OLASI PSİKOLOJİK STRATEJİLER VE KORUNMA YOLLARI

Ücret 40  TL. (20 TL’si Rasyonel Pozitif Psikoloji Derneği’ne bağış olarak bırakılacaktır)

İkramlar Kahve – Çay – Ev yapımı Kek – Bisküvi

Kontenjan 15 kişi ile sınırlıdır.

Not: Bu etkinliğe sadece vatandaşlar katılabilir. Psikoloji öğrencileri veya psikologlar katılmazlar*nedeni aşağıda yazmaktadır. 14 yaş altı katılımcılar katılamazlar (16+).

*Bu aktivite psikoloji hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirmek amaçlıdır. Psikoloji öğrencileri ve uzmanlarına hitap eden bir etkinlik değildir. Bir eğitim niteliklli veya psikoloji alanındaki öğrenci ve uzmanları eğitme & yetiştirme amaçlı değildir. Bu aktivite psikoloji öğrencilere açık olduğunda, maalesef, Rasyonel Psikoloji alanında tanınmış bir kurum olduğundan, fazla sayıda psikoloji öğrencisi salonu doldurmakta ve vatandaşlarımıza yer kalmamaktadır. Psikoloji öğrencileri ve uzmanları açmış olduğumuz diğer seminer, kongre ve sempozyumlara ve eğitimlere katılarak yetkinliklerini artırabilirler.

 


 

 

Paylaş

Paylaş