İstanbul Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

İstanbul Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Rasyonel Psikoloji merkezimiz İstanbul’da sadece Beşiktaş, Şişli, Taksim, Sarıyer gibi çevre içelerden değil, birçok diğer ilçelerden danışanlarına hizmet vermektedir. 2013 yılından beri hizmet verdiğimiz danışanlarımız, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Ataşehir, Ümraniye gibi Anadolu yakası ilçelerinden geldikleri gibi, Beylikdüzü, Halkalı, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Avcılar, Esenyurt gibi Avrupa yakası ilçelerinden de Beşiktaştaki psikolojik danışmanlık merkezimize psikolojik destek almak için başvurmaktadır.

Psikolojik tedavi, psikoterapi ve psikolojik bilgi edinme mesafeler gözetilmeksizin yapılmalıdır. Yani yakınınızda bir psikolog aramaktansa doğru kişiyi, doğru hizmeti, doğru psikolojik danışmanlık merkezini değerlendirmenizde fayda olacaktır.

Psikolojik danışmanlık ve psikoterapi insan odaklı, kişiye özel ve bireysel bir süreçtir. Psikolojik  tedavi ve danışmanlık hizmeti mesafelere bakılarak ‘satın alınmamalıdır’. Etkin, yararlı, pozitif bir kişisel gelişim süreci için en uygun psikoloğa gitmek zaman ve paranızdan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Yakın bir psikolojik danışmanlık merkezine gideyim, mesafesi uzak olmayan bir psikolog var mı? düşünceleri zaman ve paranızı boşa harcamınıza neden olabilir.

Psikolojik danışmanlık – psikolog seçerken nelere dikkat etmelisiniz yazımız için tıklayın.

Paylaş